ipak
06 بهمن 1401 - 05:04

سفر ستاره خوش‌تیپ بایرن به پاریس، صدای مونیخی‌ها را درآورد! +عکس

عملکرد ضعیف ستاره آلمانی بایرن، انتقاد مدیر این تیم را به همراه داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مدیر ورزشی بایرن مونیخ از رفتار غیرحرفه‌ای مهاجم آلمانی این تیم برای سفر به فرانسه و شرکت در «هفته مد پاریس» انتقاد کرد.

«سرج گنبری» در تساوی سه‌شنبه شب بایرن مقابل کلن در ورزشگاه «آلیانز» مونیخ، عملکرد ضعیفی داشت و در زمان استراحت بین دو نیمه، تعویض شد.

«حسن صالح حمیدزیچ» مدیر ورزشی بایرن مونیخ پس از نمایش ضعیف گنبری و از دست دادن دو امتیاز این تیم در بازی خانگی گفت: خوشگذرانی در یک روز تعطیل رفتاری آماتورگونه است؛ این چیزی است که بایرن، این‌گونه نیست. روز تعطیل برای استراحت است تا در بازی بعد پای شما روی پدال گاز باشد. درباره این رفتار، با هم صحبت خواهیم کرد. باید متوجه شویم که قهرمانی در بوندسلیگا در معرض خطر قرار گرفته است.

گنبری ۲۷ ساله که به گوچی-گنبری نیز مشهور است، روز شنبه و پس از تساوی بایرن با لایپزیگ به فرانسه رفت و در هفته مد پاریس شرکت کرد. این اقدام او علاوه بر مدیر بایرن، صدای هواداران باواریایی‌ها را هم درآورده و آن‌ها از ستاره تیم خود انتقاد کرده‌اند.

بایرن صدرنشین در دو بازی قبلی خود نتوانسته به پیروزی برسد و صدای پای لایپزیگ را بیش از گذشته پشت گوش خود می‌شنود. فاصله امتیازی آن‌ها اکنون به چهار رسیده است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 998661